Anasayfa
11.jpg
ÇİNCE'NİN TÜRKİYE'DEKİ GELECEĞİ VE ÇİN'DE EĞİTİM OLANAKLARI SEMİNERİ YAPILDI

 Fatih Üniversitesi'nde "Çincenin Türkiye'deki Durumu ve Çin'de Eğitim Olanakları" konulu seminer düzenlendi. Seminerde Çin Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyan öğrenciler, mezuniyetlerinden sonra Çince bilgileri ile Türkiye'de ve Çin'de ne gibi iş imkanlarına sahip olacakları konusunda fikir sahibi oldular. Öğrenciler ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı'nın Çince ile ilgili açılımları hakkında da  bilgi sahibi oldular.

Devamını oku...
 
DOĞA KOLEJİNDE ASLAN DANSLI BAHAR BAYRAMINA YOĞUN İLGİ
Doğa Koleji Bahar ŞenliğiUzun yıllardır Çince dersler veren ülkemizin seçkin kolejlerinden olan Doğa Koleji’nin bir çok şubesinde bahar bayramı kutlamaları düzenleniyor. Ülkemizde Çincenin özel okullar arasında yaygınlaşması konusunda öncü bir konumda olan Doğa Koleji, öğrencilerine Çincenin yanı sıra Çin Kültürü ile ilgili aktiviteler de düzenliyor. Çin Eğitim Hizmetleri ise  bu aktivitelerde etkin rol oynuyor.
Devamını oku...
 
Çin Çan Çon Bültenimiz Yayınlandı...
 Aylık olarak çıkacak olan bültenimiz Çin Çan Çon'un ilk sayısı çıktı. Lotus Eğtim Kurumları ve Çin Eğitim Hizmetleri olarak yaptığımız ve yapacağımız aktivitelerle ilgili haberlere yer verildiği gibi, gerek  öğrencilermizin gerekse site kullanıcılarının paylaşmak isteyecekleri içeriğe de yer verilecektir.Bülteni indirmek için tıklayınız.
 
LOTUS'TA BOĞA YILI KUTLANDI

 26 Ocak 2009 tarihi itibari ile Çin Boğa yılına girdi. Lotus Eğitim Kurumları ve Çin Eğitim Hizmetleri olarak bu mutlu günü Fatih Üniversitesi, Okan Üniversitesi , Doğuş Koleji ve diğer Çince eğitim veren kurumlardan gelen dostlarımızla kutladık. Çok eğlenceli olan programda çeşitli ödüllü yarışmalar, çekilişler ve jiaozi ( Çin Mantısı) yapıldı.

Devamını oku...
 
ÇİN KÜLTÜR MİRASLARI SEMİNERİ YAPILDI

 17 Ocak 2009 tarihinde Çin'deki Dünya Kültür Mirasları semineri yapıldı. Seminer; gezgin Atila EGE tarafından verilirken, aynı zamanda Nihal EGE hanım bu geziler sırasında çekmiş olduğu fotoğraflardan oluşan bir fotoğraf sergisi düzenledi.

 

Devamını oku...
 
FENG SHUI SEMINERINE BUYUK ILGI
 18 Ocak 2009 tarihinde yapılan ve Feng Shui uzmanı Hümeyra TÜMAY hanım tarafından verilen Feng Shui semineri büyük ilgi gördü. Feng Shui hakkında merak ettiklerine cevap bulan katılımcılar aynı zamanda ileri seviye Feng Shui seminerleri hakkında da bilgi edindiler.
Devamını oku...
 
Alanlara göre 2008 Çin'de en iyi eğitim veren Üniversite

  Çin'de bu alandaki yapılan çalışma olan bu araştırma, bilim adamlarının öznel düşünceleri ile nesnel verilere dayanmaktadır. Araştırma üniversitelerin ve fakültelerin kendi kendilerini değerlendirmesinden ve öğretim üyelerinin en iyi beş üniversite ile kendi alanlarında en iyi beş fakülteyi aday    göstermelerinden oluşmuştur.

Devamını oku...
 
ÇİNCE KARAKTERLER NEREDEN GELDİLER?

fei

 


    FEI - UÇMAK

Devamını oku...
 
GÜVENLİ UÇUŞ

 

Çin'deki hava yolları şirketleri 6.13 milyon saatlik güvenli uçuş gerçekleştirdi.

Devamını oku...
 
İŞ ADAMININ ÇİNCE EL KİTABI

Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 52 - 61 Toplam: 61