Anasayfa
7.jpg
SEMİNER SALONUMUZU KULLANIMA SUNUYORUZ

  

Lotus Eğitim Kurumları binasında bulunan seminer salonumuzu kullanıma sunuyoruz. 

Devamını oku...
 
Garanti Emeklilik ve Çin Eğitim Hizmetleri İşbirliği

   

Garanti Emeklilik üyelerine özel Çince Kursları düzenlenecektir. Garanti Emeklilik "Hobimle Mutluyum"

 kulüplerinden Yabancı Diller Kulübü işbirliği ile düzenlenecek olan yeni kurslara katılmak için Garanti

Emeklilik üyesi olmak gerekmektedir. Kurslarla ilgili detaylar Garanti Emeklilik veya Lotus Eğitim

Kurumlarından alınabilecektir.

Devamını oku...
 
7. Türkiye Eşli Go Şampiyonası Lotus Eğitim'de Yapıldı

Türkiye Eşli Go şampiyonasının bu seneki ev sahibi Çin Eğitim Hizmetleri oldu. Türkiye Go Oyuncuları Derneği'nin düzenlediği şampiyonaya bu yıl 18 takım katıldı. İlk üç sırayı paylaşan takımlar Lotus Eğitim Kurumları tarafından Go takımı ile  ödüllendirildi. Ayrıca birinci olan takım 24 ve 25 Nisan'da  St.Petersburg'da düzenlenecek  olan eşli Go Şampiyonasına katılmaya hak kazandılar.

 

 

Devamını oku...
 
Lotus Eğitim Öğrencileri Seviye Sertifikalarını Aldılar

  

Lotus Eğitim Kurumları öğrencilerinden sertifika hakedenler seviye sertifikalarını, yapılan bir törenle aldılar. Lotus Eğitim Kurumları seminer salonunda yapılan törende öğrencilerin eğitim sürecinde yaşadıklarını anlatan kısa süreli bir sunum da yer aldı.

Devamını oku...
 
2010-2011 Çin'de Eğitim Bilgileri

 

WEB SİTEMİZ YENİLENMİŞTİR. YENİ SİTEMİZİN ÇİN'DE EĞİTİM BÖLÜMÜ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.... 

 

Dünyanın önde gelen Çin üniversiteleri yabancı öğrenciler için özel olarak düzenlemiş oldukları Çince eğitimleri ve Lisans eğitimlerine katılabilirsiniz. Sadece yabancı öğrencilerin kaldığı konforlu yurtlarda konforlu ve sorunsuz bir şekilde eğitiminize devam edebilirsiniz.  

Devamını oku...
 
EĞİTİM İMKANLARIMIZ

 

Türkiye’nin ilk resmi Çince kursu Lotus Eğitim Kurumları’nın da kurucusu olan Çin Eğitim Hizmetleri olarak 8 yıldır vermiş olduğumuz Çince eğitimle  ve elde etmiş olduğumuz başarılarla yolumuza devam ediyoruz . Hedefimiz Çinceyi öğretmek ve öğretirken  bu işi zevkli hale getirmektir.Çinli eğitmenlerimizle Türk insanının öğrenme yapısını da gözönünde bulundurarak hazırlamış olduğumuz Çince Kursu Öğretim Programı Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu tarafından onaylanmış tek Çince kurs programıdır. Bu program doğrultusunda kaliteden ödün vermeden eğitimlerimize devam etmekteyiz.
 

Devamını oku...
 
ÇİNLİLER İÇİN TÜRKÇE KURSLARI

 Çin Eğitim Hizmetleri Çinliler için yeni Türkçe grubunu açıyor. Çinliler için Türkçe derslerine iyi derecede Çince bilen Türk öğretmenler girmektedir.

Devamını oku...
 
ÇİN EĞİTİM HİZMETLERİ PARA DERGİSİ'NDE

 Para Dergisi'nin bu haftaki konusu Çin ile ticaret oldu. Para dergisi Çin ile ticaret konusunu işlerken uzun zamandır Çince eğitimi veren Çin Eğitim Hizmetleri'ne ve Çin vizesi yetkili acentamız olan Ligarba Turizm'e de geniş yer ayırdı. Haberin detayları için Para Dergisi'ni bayilerden tükenmeden alabilirsiniz.

Devamını oku...
 
Çin Eğitim Hizmetleri UzmanTv Akademi'de

 Çin Eğitim Hizmetleri kurucusu İrfan Karslı Çin'le ticaret yapmanın inceliklerini Uzman Tv Akademi'de anlatıyor. En çok izlenen videolar arasında 1. sırada olan kurs formundaki videoları izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

 

Devamını oku...
 
Ücretsiz Konuşma Pratikleri

 Çin Eğitim Hizmetleri ve Çince Kulübü tarafından ücretsiz konuşma pratikleri düzenlenmektedir. Bu pratiklere çince seviyesi olan ya da yeni başlayan herkes katılabilecektir.

Devamını oku...
 
106. Çin İthal İhraç Malları Fuarı Yaklaşıyor...
Çin Fuarı Kanton FuarıDünyanın en büyük fuarlarından olan Çin İthal İhraç Malları Fuarı'nın 106. sı 15 Ekim 2009 tarihinde başlayacaktır. Fuarda Çin'de üretilip ihraç edilen bütün sektörlerde ürünler sergilenirken, aynı zamanda Türkiye dahil olmak üzere pek çok yabancı ülkeden de sergileyici firmalar fuarda stand açarak ürünlerini sergilemektedirler. 3 devre halinde düzenlenen fuarın 1. devresi : 15 - 19 Ekim , 2. Devresi : 23 - 27 Ekim , 3. devresi ise 31 Ekim - 4 Kasım tarihleri arasında düzenlenecektir. Çin Konsolosluğu Yetkili Vize Acentası olan Ligarba Turizm'in bu fuara düzenlediği turları ve fuar detaylarını görmek için tıklayınız.
 
ÇİN GÜNLÜĞÜ TELEVİZYONU

 Çin Eğitim Hizmetleri öğrencilerinden Yavuz Selim Şen'in kurmuş olduğu Çİn Günlüğü Televizyonu program sayısnı hızla artırıyor. Yapılan programlarla Çin Kültürü ile ilgili bir çok özellik detayları ile inceleniyor.

Devamını oku...
 
CEBIT'TE ÇİN DAMGASI

 CeBIT'e Çin damgası 
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Türkiye'nin bilişim alanında büyük bir hızla geliştiğini ve dünyadaki gelişmelerin gerisinde kalmadığını söyledi. Bilişim sektörünün artık krizden etkilenmediğini, krizden çıkışın aracı haline geldiğini de ifade etti.

Devamını oku...
 
Çin Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları

 Çin Halk Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 60. yıl dönümü, başkent Pekin'deki Tiananmen meydanında düzenlenen askeri geçit töreni ve halk yürüyüşüyle kutlandı.

Devamını oku...
 
Çin'de 5 Ton Fındık Dağıtıldı, İhracat Arttı

 Çin'de 5 ton fındık dağıtıldı, ihracat arttı
Üç yıl önce çalışmalara başlayan Fındık Tanıtım Grubu, önemli mesafe aldı
Her yıl 5 ton fındığı promosyon olarak dağıtan fındıkçılar, geçen yıl 7 milyon dolarlık ihracat sağladı. Zaman gazetesinin haberine göre, halen Çin'deki 30 firma fındığı dondurma, pasta, kek ve benzeri ürünlerde kullanıyor. Satılan ürün miktarı üç yılda 80 tondan bin tona ulaştı.

 

Devamını oku...
 
LOTUS EĞİTİM'DE KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERLERİ BAŞLADI

 Lotus Eğitim Kurumları'nda kişisel gelişim ve kariyer seminerleri başladı. Birinci seminer olan "Kişisel Farkındalık" semineri pazar günü yapıldı. Yaşam Koçu Halil Güngör tarafından verilen seminerde uygulamanın oldukça kolay olduğu fakat yaşantının hareketliliği içinde farkına varamadığımız çok önemli yöntemler öğrenen katılımcılar. Seminerden sonra'da Halil Güngör ile uzunca söyleşide bulundular.

Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 18 - 34 Toplam: 61