Anasayfa arrow Haberler
13.jpg
Haberler
Öğretmenler Günü Kutlaması Yazdır E-posta

 Ülkemizde görev yapan çinli öğretmenler için Lotus eğitim kurumları tarafından düzenlenen öğretmenler günü hazırlıkları başladı.

 
Phoenix TV Çin Eğitim Hizmetleri'ni Haber Yaptı Yazdır E-posta

Çin Eğitim Hizmetleri'nin ünü Ülke sınırlarını aştı. Ünlü Çin Televizyonu Phoenix TV Çin Eğitim Hizmetleri'nin Çince ve Çinlilere Türkçe kursları başta olmak üzere yapmış olduğu etkinliklerden oldukça etkilenmiş olacaklar ki Ülkemize gelerek bir haber hazırladılar.

Devamını oku...
 
Çinli Ünlü Ressam Yuan Ye Sergisi Yazdır E-posta

 Çinli Ünlü ressam Yuan Ye'nin resim sergisi Meke Sanat Tarafından sergileriniyor. Serginin detayları ve Meke Sanat'ın irtibatları için linke tıklayınız.

http://www.mekesanat.com/Sergiler.aspx

 
GUANGZHOU BELEDİYESİ'NDEN ÇİN EĞİTİM HİZMETLERİ'NE ZİYARET Yazdır E-posta

Guangzhou Belediyesi Dışişleri Ofisi müdürleri Çin Eğitim Hizmetleri'ni ziyaret ettiler. Guangzhou Belediyesi'nin 7 farklı biriminin müdür ve yöneticilerinden oluşan heyet Çin Eğitim Hizmetleri'nin Çince için yaptıklarını takdirle karşıladıklarını belirttiler. görüşmelerde özellikle Avrupa ülkelerinde son dönemlerde artan Çince merakına dikkat çekildi. Görüşmelerde  Çinliler için Türkçe kurslarının çok önemli bir ihtiyacı karşıladığı belirtildi.

Devamını oku...
 
SANAT İSTASYONU LOTUS'TA KURULUYOR Yazdır E-posta

   

Sanat İstasyonu Lotus Eğitim Kurumları'nda eğitimlerine başlıyor. Oyunculuk ve Dublaj eğitimleri ile başlayacak olan eğitimlerde dublaj konusunda ülkemizin öncü ismi Aydoğan Temel eğitim verecektir.

Devamını oku...
 
7 Kıta 7 Renk Festivalinin Yıldızı Yine Çin Oldu Yazdır E-posta

          

Fatih Üniversitesinin düzenlediği 7 Kıta / renk festivaline katılan onlarca ülke içinde bu yılda Çin en hareketli ülke durumundaydı. Çin Eğitim Hizmetleri her yıl olduğu gibi bu yılda Çin Standının sponsoruydu.

Devamını oku...
 
Lions Kulübü'nde Çin Kültürü Semineri Yazdır E-posta

  

Çin Eğitim Hizmetleri Ülkemizde Çince ve Çin kültürünün tanınması için düzenlediği seminerlere bir yenisini daha ekledi. Şişhane Lions Kulübü'nün davetlisi olarak Kafes Garden Restaurant'ta düzenlenen seminerde Lions Kulübünün üyelerine Çin kültürü hakkında merak edilen konuların açıklandığı bir seminer verildi.

Devamını oku...
 
Yoyo Turnuvası Lotus'ta Yapıldı Yazdır E-posta

   

Yoyo Turnuvası Lotus Eğitim'de yapıldı. Yapılan turnuvaya ülkemizin çeşitli şehirlerinden gelen genç yoyocular katıldı.Turnuva boyunca heyecanlı anlar yaşandı. Turnuvada 1.  Selin Varol, 2. Berkay Güleç, 3. İse Sina Atalay oldu. ilk 3 dereceye girenler başarılarını kupaları ile kutladılar.

Devamını oku...
 
SEMİNER SALONUMUZU KULLANIMA SUNUYORUZ Yazdır E-posta

  

Lotus Eğitim Kurumları binasında bulunan seminer salonumuzu kullanıma sunuyoruz. 

Devamını oku...
 
KAPLAN YILI KUTLAMASI LOTUS EĞİTİM'DE YAPILDI Yazdır E-posta

 

 

 

 

 

 

 

Her yıl olduğu gibi bu yılda Çin Eğitim Hizmetleri Çin takviminin yeni yılını kutladı. Bu kutlamayı diğerlerinden ayıran özellik ise başta Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Zhang Zhiliang'ın ve bir çok Çinli üst düzey kişinin katılmış olmasıydı.

Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 30 Toplam: 207