Anasayfa
15.jpg
Yeni Kur Tarihleri Açıklanmıştır

Devamını oku...
 
ÇİNLİ ÖĞRETMENLERİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLAMASI YAPILDI

 

Çince Kulübü tarafından düzenlenen, Türkiye’de yaşayan Çinli öğretmenlerin öğretmenler günü kutlaması yapıldı. Gelenekselleşen kutlamaya Okan Üniversitesi , Fatih Üniversitesi, Doğuş Üniversitesi, Boğaziçi Üniversitesi, Konfüçyüs Enstitüsü’nden öğretmenler ile Lotus Eğitim Kurumları’nın öğretmenleri katıldı. Yapılan Kutlamaya Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu yetkilileri de katıldılar.

Devamını oku...
 
Phoenix TV Çin Eğitim Hizmetleri'ni Haber Yaptı

Çin Eğitim Hizmetleri'nin ünü Ülke sınırlarını aştı. Ünlü Çin Televizyonu Phoenix TV Çin Eğitim Hizmetleri'nin Çince ve Çinlilere Türkçe kursları başta olmak üzere yapmış olduğu etkinliklerden oldukça etkilenmiş olacaklar ki Ülkemize gelerek bir haber hazırladılar.

Devamını oku...
 
MASTER WU YINGFENG ILE 9 GÜNLÜK YOĞUN TAI CHI KURSU

  

 

KURS BİLGİLERİ

Tai Chi Chuan'daki gizemli hareketlerin zerafet ve akıcılığının altında inanılmaz detaylar ve içsel mekanikler yatmaktadır. Bu nedenle "TEMEL BECERİLER" olarak adlandırılan içsel mekanik ve detayları bilmeden Tai Chi formlarını yapmak, anlamsız bir dizi hareket yapmaktan çok da farklı olmayacaktır.

Master Wu, işte tam da bu nedenle öğrenci "TEMEL BECERİLER" olarak adlandırılan detayları iyice öğrenmeden formları göstermemektedir.

 

Devamını oku...
 
İşadamının Çince El Kitabı CNBCE Business Dergisi ile Ücretsiz Dağıtılıyor

Çin Eğitim Hizmetleri’nin en önemli yayınlarından olan İşadamının Çince El Kitabı  Ekim ayında ücretsiz olarak CNBC-E Business dergisi ile dağıtılacaktır. Dergi 1 Ekim 2010'dan itibaren Ekim ayı boyunca bayilerde olacaktır. Ayrıca TV reklamları NTV,CNBC-E, E2 ve NTV Spor kanallarında yayınlanacaktır. Kitabın CD 'sini ücretsiz olarak Çin Eğitim Hizmetleri'nden edinebilirsiniz ( 212 291 45 30). 

Reklam filmini izlemek için linke tıklayınız.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1399426906008&oid=65486786130#!/video/video.php?v=1399426906008&oid=65486786130

Devamını oku...
 
GUANGZHOU BELEDİYESİ'NDEN ÇİN EĞİTİM HİZMETLERİ'NE ZİYARET

Guangzhou Belediyesi Dışişleri Ofisi müdürleri Çin Eğitim Hizmetleri'ni ziyaret ettiler. Guangzhou Belediyesi'nin 7 farklı biriminin müdür ve yöneticilerinden oluşan heyet Çin Eğitim Hizmetleri'nin Çince için yaptıklarını takdirle karşıladıklarını belirttiler. görüşmelerde özellikle Avrupa ülkelerinde son dönemlerde artan Çince merakına dikkat çekildi. Görüşmelerde  Çinliler için Türkçe kurslarının çok önemli bir ihtiyacı karşıladığı belirtildi.

Devamını oku...
 
Çinli Ünlü Ressam Yuan Ye Sergisi

 Çinli Ünlü ressam Yuan Ye'nin resim sergisi Meke Sanat Tarafından sergileriniyor. Serginin detayları ve Meke Sanat'ın irtibatları için linke tıklayınız.

http://www.mekesanat.com/Sergiler.aspx

 
Çin'le Ticaret ve Günlük Çince Konuşma Seminerlerimiz Başlıyor

  

 

Çin Eğitim Hizmetleri ve Çin vizesi yetkili Turizm Acentamız olan Ligarba Turizm işbirliği ile Çinle ticaret yapan işadamlarımız için Çin'le ticaret ve günlük Çince konuşma eğitimlerimiz başlıyor.

Her ayın son pazar günü saat 11:00-17:00 arasında yapılacak olan bu seminerlerde

Devamını oku...
 
Çinliler İçin Online Türkçe Kursları

为了中国人学好土耳其语我们开通了网上在线土耳其语课程。
现在中土教育语言咨询服务有限公司对常年在土耳其的中国人给予网上在线土耳其语课程服务。

Devamını oku...
 
ONLINE ÇİNCE KURSLARI BAŞLIYOR

        

Türkiye'nin ilk resmi Çince kursu olan Lotus Eğitim'i kuran Çin Eğitim Hizmetleri şimdi de ülkemizde ilk defa uzman öğretmenleri ile sınıf ortamını ev rahatlığında yaşatacak online Çince kurslarını başlatıyor.

Uzaktan eğitim sistemine göre öğretmenin sunumu ve öğrencilerin katılımı ile ilk kez canlı eğitim uygulancaktır.

Öğrenciler özel hazırlanmış ders materyalleri ile Çince için özel yazı tahtası kullanılarak derslere  etkin bir şekilde katılabileceklerdir.  Bu sayede doğru ses ve yazım bilgisine soru-cevap yöntemi ile ulaşmış olacaklardır.

 

 

Devamını oku...
 
KAPLAN YILI KUTLAMASI LOTUS EĞİTİM'DE YAPILDI

 

 

 

 

 

 

 

Her yıl olduğu gibi bu yılda Çin Eğitim Hizmetleri Çin takviminin yeni yılını kutladı. Bu kutlamayı diğerlerinden ayıran özellik ise başta Çin Halk Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Sayın Zhang Zhiliang'ın ve bir çok Çinli üst düzey kişinin katılmış olmasıydı.

Devamını oku...
 
SANAT İSTASYONU LOTUS'TA KURULUYOR

   

Sanat İstasyonu Lotus Eğitim Kurumları'nda eğitimlerine başlıyor. Oyunculuk ve Dublaj eğitimleri ile başlayacak olan eğitimlerde dublaj konusunda ülkemizin öncü ismi Aydoğan Temel eğitim verecektir.

Devamını oku...
 
İstanbul'da Hem Tatil Yapın Hem Çince Öğrenin

     

Dünyanın en çok konuşulan dillerinden olan Çince'ye rağbet her gün artıyor.

Çin Eğitim Hizmetleri olarak bizlerin de her yaz düzenlediğimiz Çince Yaz Kursu bu sene çok daha avantajlı.

Devamını oku...
 
OKTAY KAYNARCA MİSAFİRİMİZ OLDU

      

 Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca Çin Eğitim Hizmetleri'ni ziyaret etti. Ziyaretinde Hacettepe Üniversitesi Ekonomi Topluluğu öğrencilerinin sorularını cevaplayan Kaynarca sanat dünyasından ve ülke gündeminden önemli bilgi ve mesajlar verdi. 

Devamını oku...
 
Lions Kulübü'nde Çin Kültürü Semineri

  

Çin Eğitim Hizmetleri Ülkemizde Çince ve Çin kültürünün tanınması için düzenlediği seminerlere bir yenisini daha ekledi. Şişhane Lions Kulübü'nün davetlisi olarak Kafes Garden Restaurant'ta düzenlenen seminerde Lions Kulübünün üyelerine Çin kültürü hakkında merak edilen konuların açıklandığı bir seminer verildi.

Devamını oku...
 
7 Kıta 7 Renk Festivalinin Yıldızı Yine Çin Oldu

          

Fatih Üniversitesinin düzenlediği 7 Kıta / renk festivaline katılan onlarca ülke içinde bu yılda Çin en hareketli ülke durumundaydı. Çin Eğitim Hizmetleri her yıl olduğu gibi bu yılda Çin Standının sponsoruydu.

Devamını oku...
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 1 - 17 Toplam: 61